Hakkımızda

Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Esenboğa Kampüs Gençlik Apart

Kampüs Gençlik Apart

Kampüs Gençlik Apart; Ankara Esenboğa' da 1985 yılında hizmete başladığı günden bu yana daha iyi hizmet verebilmek için ve müşterilerinin güveni önceliği olan Gençlik Ticaret bünyesinde hizmet vermektedir. Önceliğimiz sizleri bize emanet edilmiş olarak görerek, sizlere eviniz sıcaklığında bir ortam sunmaktır. Bu ilke doğrultusunda rahat ve konforunuz için her türlü detayı düşünerek hizmet vermekteyiz.

Üniversiteyi kazanan öğrencilerimizi tebrik ediyor ve yurt, ev, pansiyon, apart gibi barınma ihtiyaçlarınız için sizleri bekliyoruz.

Esenboğa Apart

Esenboğa Kampüs Gençlik Apart

Ankara Esenboğa' da Yıldırım Beyazıt Üniversitesi kampüsüne sadece 1500 metre mesafede, konforunuz için her detay düşünülmüş olan Kampüs Gençlik Apart daireleri sizleri bekliyor. Yürüme mesafesi yakınlığı ile Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Esenboğa Kampüsüne ulaşım çok kolay. Yıldırım Beyazıt Üniversitesi öğrencileri Esenboğa' da kampüse çok yakın mesafede Yurt, Pansiyon, Apart, Ev aramanıza gerek yok. Kampüs Gençlik Apart rahat, konforlu daireleri ve güvenlik, ücretsiz internet, asansör, market seçenekleri ile uygun fiyatları ile sizi bekliyor.

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi kazanan ve okuyan öğrencilerimiz Esenboğa' da kampüse yakın yurt, pansiyon, apart, ev, daire mi arıyorsunuz? Kampüs' e yürüme mesafesinde olan Kampüs Gençlik Apart Esenboğa' da sizleri bekliyor. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi yakınında uygun fiyatlarda yurt, ev, apart arayan öğrencilerimizi bekliyoruz. Esenboğa Kampüs Gençlik Apart ayrıcalığını yaşayın, Siz sadece derslerinizi düşünün ve gerisini bize bırakın. Kampüs Gençlik Apart nezih, temiz, yeni eşyaları, ücretsiz internet, asansör ve güvenli ortamıyla Esenboğa Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Kampüsüne yakın konumu ile sizlere hizmet vermektedir.